Portfolio — makijaże ślubne

Makijaż ślubny to ważny element wizerunku Panny Młodej. Powienien podkreślać urodę i dopełniać całą stylizację stanowiąc przysłowiową „kropkę nad i”. Każdy makijaż wykonuję profesjonalnymi, wysokiej jakości kosmetykami i sprawdzonymi metodami, które gwarantują trwały i nienaganny wygląd przez całą uroczystość.

Cena makijażu próbnego, jest taka sama jak właściwego, ponieważ wykonuję go tymi samymi kosmetykami co makijaż w dniu ślubu, doprowadzjąc makijaż do kompletnego finalnego efektu, łącznie z utrwaleniem i doklejeniem kępek rzęs. Jest to czas na ustalenie i dopracowanie wszystkich szczegółów, tak żebyś czuła się w nim w pełni komfortowo. Proponuję umówić się na makijaż próbny rano lub w dniu, kiedy planujesz jakieś wyjście — będziesz mogła wtedy sprawdzić jak się nosi i ocenić trwałość.

Termin na makijaż ślubny dobrze jest zarezerwować od razu, natomiast na makijaż próbny najlepiej umówić się w momencie, kiedy wybierzesz już suknię i dodatki. Najchętniej umawiam się od poniedziałku do piątku (lub w niedzielę) ponieważ soboty zwykle rezerwuję na makijaże ślubne.

Czas wykonania makijażu ślubnego oraz wieczorowego to około 1 godziny. Na makijaż próbny trzeba przeznaczyć więcej czasu — od 1,5 do 2 godzin.

Kosmetyki na których pracuję: Viseart Paris, Make up Atelier Paris, Estee Lauder, Inglot, E-colore, Kiko Milano, Kryolan, Golden Rose.

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie